آموزش تایپ ده انگشتی سریع- دوره آموزش تایپ ده انگشتی سریع + مدرک فنی - پیشرو رایانه
65221138 - 65266959 - 09122610233
شهریار خ ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا

صفحه اصلیکامپیوترآموزش تایپ ده انگشتی

دپارتمان کامپیوتر


آموزش تایپ ده انگشتی

آموزش تایپ ده انگشتی

آموزش تایپ ده انگشتی 

در دنیای امروز که همه کارها با کامپیوتر انجام می شود امری مهم و اجتناب ناپذیر است. با فراگیری و کسب مهارت در تایپ ده انگشتی ، بدون نگاه کردن به کیبورد و افزایش سرعت تایپ تان فرصت مناسب و چشمگیری را در کار و تحصیل و ارتباطات، نسبت به دیگران بدست خواهید آورد. شما می توانید با ثبت نام در دوره های آموزش تایپ ده انگشتی آموزشگاه فنی و حرفه ای پیشرو در زمان بسیار کوتاه و بصورت تضمینی مهارت مورد نظر را کسب کنید. آموزشگاه کامپیوتر پیشرو آموزش تایپ را به زبان بسیار ساده ، روان و فشرده ، تضمین می نمایند.

هدف از روش 10 انگشتی

هدف این است که استفاده از صفحه کلید را در ضمیر ناخودآگاه خود حک کنید. ناخودآگاه به شما کمک می کند تا در عرض چند ثانیه و به طور خودکار ، بتوانیم به آسانی و بدون نگاه کردن تایپ کنید.

نگاه کردن و تایپ کردن ، انرژی غیرضروری را مصرف می کند. اما با داشتن این مهارت شما میتوانید به راحتی بر محتوایی که تایپ میکنید تمرکز کنید و در نهایت مهارت های شما بهبود می یابد.

مزایای تایپ ده انگشتی

·       یک تایپیست به راحتی می تواند ۸۰-۷۵ کلمه در دقیقه را تایپ کند بنابراین یکی از مهمترین مزایای تایپ ده انگشتی افزایش سرعت و ذخیره زمان است.

·       با توجه به اینکه این روش کاملا اصولی است بنابراین دقت شما در تایپ بسیار زیاد خواهد شد.

·       تایپ کردن یک فعالیت ذهنی و فیزیکی است، بنابراین شما را خسته خواهد کرد. یادگیری تایپ صحیح و استاندارد به شما کمک خواهد کرد که بدون فکر کردن زیاد و از روی عادت تایپ حروف را انجام دهید.

·       با توجه به اینکه این روش اصولی و استاندارد است شما از همه انگشتان دستتان به یک اندازه استفاده خواهید کرد. بنابراین سلامت دستتان تهدید نمیشود.

·       هر باری که لازم باشد شما برای پیدا کردن حرفی رو کیبورد سر خود را خم کنید و با چشمانتان به دنبال حرف کلید مورد نظر بگردید، خواه این زمان کوتاه باشد یا بلند، تمرکز شما به صورت متوالی در حال بالا و پایین شدن است.

·       افزایش بهره وری به نوعی مدیریت زمان و مدیریت انرژی و هوش یک فرد در یک واحد زمانی خاص است. از آنجایی که در سیستم تایپ استاندارد، سرعت شما افزایش پیدا می کند، دقت شما زیاد می شود و تمرکز خود را بهتر در اختیار دارید، به طور اتوماتیک بهره وری شما افزایش یافته است

·       یکی از نکات قابل تامل در زمانی که از تایپ استاندارد استفاده می کنید این است که شما در لحظه می توانید خطاهای خود را ویرایش کنید. زیرا چشمان شما به صفحه نمایش نگاه می کند و نه به صفحه کلید.

·       شاید این مورد را بتوان جمعی از مزایایی دیگر باشد، افزایش تمرکز، بهروه وری و حتی انرژی شما میتواند بر موقعیت شغلی شما تاثیر بگذارد و برای شما یک امتیاز مثبت حساب شود.

 آکادمی آموزشی پیشرو با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

اعطای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای

درباره آکادمی آموزشی پیشرو

آکادمی آموزشی پیشرو از برترین آموزشگاه های تخصصی در رشته های تعمیرات موبایل، کامپیوتر پایه، برنامه نویسی، طراحی وب سایت، گرافیک، طراحی سه بعدی، عکاسی و هنرهای تجسمی، حسابداری، گردشگری، خدمات آموزشی و هوش مصنوعی، در غرب استان تهران شناخته شده است.که تاکنون این افتخار را داشته است که کارجویان و کارآموزان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید دوره های آموزشی حرفه ای، تخصصی و ویژه بازار کار در دنیای کسب و کار، یا آموزش های علمی، آکادمیک یا هنری را طی کنید، با ما تماس بگیرید.

شما با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، می توانید به سادگی وارد بازار کار شوید.

ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آنها هستیم و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.

آدرس آکادمی آموزشی و ساعات کار:


آدرس آموزشگاه:

شهریار خیابان ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا طبقه اول


ساعت ثبت نام آموزشگاه :

همه روزه از ساعت 8:30 الی 13 و 14:30 الی 21


شماره تماس آکادمی آموزشی:
65221138 - 65266959 - 09122610233
ایمیل آکادمی آموزشی

info@pishro-computer.com

premium bootstrap themes

پروتنه تاسیس آموزشگاه پیشرو رایانه نماد اعتماد الکترونیکی Sample image

آکادمی آموزشی پیشرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

© مجتمع آموزشی پیشرو رایانه  1385 - 1402