65221138 - 65266959 - 09122610233
شهریار خ ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا

صفحه اصلیحسابدارینرم افزار سپیدار

دپارتمان حسابداری


نرم افزار سپیدار

نرم افزار سپیدار

حسابداری عملی با سپیدار 

طی این دوره عملیات حسابداری مالی، از افتتاح حساب تا اختتام حساب یک شرکت ، تحریر دفاتر قانونی روزنامه و کل، ترازنامه  حساب سود و زیان و... آموزش داده می شود و در ادامه، عملیات حسابداری با نرم افزار سپیدار آموزش داده می شود که شامل صدور سند افتتاحیه ( ورود اطلاعات اول دوره اقلام مربوط به قبل از شروع کار با نرم افزار )،   کار با نرم افزار در طی دوره مانند معرفی اشخاص ، کالاها ، صدور انواع فاکتور،  عملیات حسابداری به صورت اتوماتیک مانند هزینه ها ، چکها و انواع دریافت و پرداخت، اصلاحات اسناد حسابداری ، فاکتورهای خرید و فروش، چکها ، اول دوره، تنظیمات مدیریتی ، سطوح دسترسی ، تنظیمات فاکتور ، مالی ، چاپ، دریافت کلیه گزارشات مانند اسناد ، کالاها ، فروش ، سود و زیان ، ترازنامه، آموزش جامع انبارگردانی و بستن حسابهای پایان دوره و افتتاح سال مالی جدید  است.

 این نرم افزار طوری طراحی شده که به تمامی منوهای نرم‌ افزار مسلط می شوید  و به ‌سادگی می توانید کلیه عملیات حسابداری مالی را در هر کسب و کاری اعم از کارخانجات، موسسات، سرکت ها، دفاتر و اشخاص را  انجام دهید .

اگر نگاهی به آگهی‌های استخدام حسابدار بیاندازید، درخواست های زیادی برای حسابدارانی است که تسلط کامل به نرم افزار سپیدار دارند. بطور خلاصه حسابدارانی که مسلط به این نرم افزار هستند شانس بیشتری برای ورود به بازار کار دارند

درج نظر:

rsgbh

کد بالا را وارد نمایید:


آکادمی آموزشی پیشرو با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

درباره آکادمی آموزشی پیشرو

آکادمی آموزشی پیشرو از برترین آموزشگاه های تخصصی در رشته های تعمیرات موبایل، کامپیوتر پایه، برنامه نویسی، طراحی وب سایت، گرافیک، طراحی سه بعدی، عکاسی و هنرهای تجسمی، حسابداری، گردشگری، خدمات آموزشی و هوش مصنوعی، در غرب استان تهران شناخته شده است.که تاکنون این افتخار را داشته است که کارجویان و کارآموزان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید دوره های آموزشی حرفه ای، تخصصی و ویژه بازار کار در دنیای کسب و کار، یا آموزش های علمی، آکادمیک یا هنری را طی کنید، با ما تماس بگیرید.

شما با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، می توانید به سادگی وارد بازار کار شوید.

ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آنها هستیم و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.

آدرس آکادمی آموزشی و ساعات کار:

شهریار خیابان ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا طبقه اول


ساعت ثبت نام آموزشگاه :

همه روزه از ساعت 14 الی 20


شماره تماس آکادمی آموزشی:
65221138 - 65266959 - 09122610233
ایمیل آکادمی آموزشی

info@pishro-computer.com


پروانه تاسیس آموزشگاه پیشرو رایانه نماد اعتماد الکترونیکی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور Sample image
آکادمی آموزشی پیشرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
© مجتمع آموزشی پیشرو رایانه  1385 - 1400