آموزش مربی مهد کودک- دوره آموزش مربی مهد کودک + مدرک فنی - پیشرو رایانه
65221138 - 65266959 - 09122610233
شهریار خ ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا

صفحه اصلیخدمات آموزشیمربی مهد کودک

دپارتمان خدمات آموزشی


مربی مهد کودک

مربی مهد کودک


آموزش مربی مهد کودک

مهد کودک پل ارتباطی بین دوران خردسالی و دبستان است. دوره گذاری است که کودک را برای شروع زندگی اجتماعی و تحصیل آماده می‌کند. در این دوره مربی مهد کودک نقش تعیین‌کننده‌ای خواهد داشت؛ مربی همزمان با آماده سازی  کودک برای تحصیل، مهارت‌های ابتدایی زندگی را هم به او می‌آموزد. صبوری و عشق به کودکان از اصلی‌ترین مشخصه‌هایی است که یک مربی مهد کودک را به آن می‌شناسند. بیهوده نیست که او را مهم‌ترین و اثرگذارترین معلم تمام دوران مدرسه یک دانش‌آموز می‌دانند.   

 مربی مهد کودک از مشاغل حوزه خدمات آموزشی می باشد که شامل شایستگی های بررسی نیازها و غرایز کودکان در سنین رشد، تغذیه اطفال، برنامه ریزی فعالیت ها ی اساسی و جنبی برحسب ایام سال، شعر خوانی، قصه گوئی، بازی دادن و سرگرم کردن کودکان، انتقال نکات اجتماعی، اخلاقی، ایمنی و بهداشتی، اجرای نمایش، زبان آموزی و تقویت حواس پنجگانه، ساخت وسایل کمک آموزشی و سرگرمی و بازی، تقویت رفتارهای تسهیل گری و عدم قضاوت در تعاملات کودکان،مراقبت،ایمنی و بهداشت ویژه قرارگرفتن کودکان در طبیعت و آموزش های حفظ محیط زیست است.

 

آکادمی آموزشی پیشرو با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

اعطای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای

درباره آکادمی آموزشی پیشرو

آکادمی آموزشی پیشرو از برترین آموزشگاه های تخصصی در رشته های تعمیرات موبایل، کامپیوتر پایه، برنامه نویسی، طراحی وب سایت، گرافیک، طراحی سه بعدی، عکاسی و هنرهای تجسمی، حسابداری، گردشگری، خدمات آموزشی و هوش مصنوعی، در غرب استان تهران شناخته شده است.که تاکنون این افتخار را داشته است که کارجویان و کارآموزان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید دوره های آموزشی حرفه ای، تخصصی و ویژه بازار کار در دنیای کسب و کار، یا آموزش های علمی، آکادمیک یا هنری را طی کنید، با ما تماس بگیرید.

شما با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، می توانید به سادگی وارد بازار کار شوید.

ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آنها هستیم و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.

آدرس آکادمی آموزشی و ساعات کار:


آدرس آموزشگاه:

شهریار خیابان ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا طبقه اول


ساعت ثبت نام آموزشگاه :

همه روزه از ساعت 8:30 الی 13 و 14:30 الی 21


شماره تماس آکادمی آموزشی:
65221138 - 65266959 - 09122610233
ایمیل آکادمی آموزشی

info@pishro-computer.com

premium bootstrap themes

پروتنه تاسیس آموزشگاه پیشرو رایانه نماد اعتماد الکترونیکی Sample image

آکادمی آموزشی پیشرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: