آموزش-تعمیر هارد و سی پی یو موبایل +مدرک فنی و حرفه ای- پیشرو رایانه
65221138 - 65266959 - 09122610233
شهریار خ ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا

صفحه اصلیتعمیرات موبایلآموزش دوره تخصصی تعمیر هارد و سی پی یو

دپارتمان موبایل


آموزش دوره تخصصی تعمیر هارد و سی پی یو

آموزش دوره تخصصی تعمیر هارد و سی پی یو

آموزش تعمیر هارد و سی پی یو موبایل

یکی از قطعات مهم تشکیل دهنده ی موبایل های هوشمند امروزی، سی پی یو یا پردازنده ی اصلی دستگاه است. اما متاسفانه بسیاری از کاربران دقت چندانی به خرابی این بخش از موبایل ندارند. معمولا کاربران عادی بسیاری از اختلالات ناشی از خرابی CPU موبایل را به از کارافتادگی باتری مرتبط می دانند.
این موضوع دلیلی برای افزایش حجم بی احتیاطی های کاربر در روند استفاده از قابلیت های سی پی یو می باشد. قابلیت های سی پی یو در تک تک فعالیت های گوشی شما نهفته است. بنابراین باید به حفظ سلامت سی پی یو گوشی دقت داشته باشد. در ادامه به بررسی کلیه ی ابعاد خرابی سی پی یو و روند تعمیرات آن می پردازیم.

جایگاه سی پی یو در گوشی های امروزی
برای اینکه بتوانید دلایل خرابی سی پی یو موبایل را درک کنید و در نگهداری از کیفیت اولیه ی سی پی یو کوشا باشید، باید جایگاه اصلی آن را در گوشی درک کنید. همان طور که اشاره شد، تک تک فعالیت های موبایل وابسته به سی پی یو گوشی می باشند. هر آنچه در صفحه ی موبایل دیده می شود؛ به لطف پردازش های پردازنده ی اصلی یا سی پی یو دستگاه است. در نتیجه خرابی سی پی یو معضل مهمی است. بسیاری از تعمیرکاران مشکل خرابی CPU موبایل را همان سوختگی گوشی می نامند.