آموزش وی ری VRay- دوره آموزش وی ری VRay + مدرک فنی - پیشرو رایانه
65221138 - 65266959 - 09122610233
شهریار خ ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا

صفحه اصلیطراحی صنعتیوی ری V-RAY

دپارتمان طراحی سه بعدی


وی ری V-RAY

وی ری V-RAY

آموزش وی ری V-RAY

آموزش وی ری V-Ray در دنیای طراحی دیجیتال ، رندر گرفتن حیاتی و بسیار مهم است. یک رندر فوق العاده، تاثیر زیادی را برای پسندیده شدن کارهایتان توسط کارفرما خواهد داشت . چون مشتریان دوست دارند ظریف ترین و با دقت ترین نوع ارائه کار را برای کاری که سفارش داده اند را ببینند تا به نسبت آن قرارداد ببندند . بنابراین یک رندر ضعیف، می تواند بسیار مخرب باشد و علی رغم زحمتی که برای مدل سازی آن کار در تری دی مکس یا نرم افزارهای دیگر کشیده اید، باعث از دست رفتن کار ، قرارداد ، یا حتی عدم اعتماد کامل مشتری به شما شود . رندر بد ، تمام زیبایی طراحی شما را از بین می برد ، طراحی که بعدا هم به عنوان نمونه کار در جهت گرفتن کارهای بیشتر ازش استفاده خواهد شد . 

نرم افزار vray یکی از کاربردی ترین افزونه های 3D Max است. افزونه ای عالی برای معماران ، طراحان و هنرمندان برای عملی کردن ایده های ذهنی خود هر فرد مهارت های خود را در زمینه ها افزایش می دهد. طرح ها و پسوندهای مختلف مرتبط که در هر نرم افزاری موجود است همچنین می تواند علاوه بر خلاقیت فردی شما برای پیشرفت و موفقیت شما در آینده باشد و به دلیل قابلیت های آن می تواند در زمینه طراحی گام مورد استفاده قرار گیرد.
آکادمی آموزشی پیشرو با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

اعطای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای

درباره آکادمی آموزشی پیشرو

آکادمی آموزشی پیشرو از برترین آموزشگاه های تخصصی در رشته های تعمیرات موبایل، کامپیوتر پایه، برنامه نویسی، طراحی وب سایت، گرافیک، طراحی سه بعدی، عکاسی و هنرهای تجسمی، حسابداری، گردشگری، خدمات آموزشی و هوش مصنوعی، در غرب استان تهران شناخته شده است.که تاکنون این افتخار را داشته است که کارجویان و کارآموزان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید دوره های آموزشی حرفه ای، تخصصی و ویژه بازار کار در دنیای کسب و کار، یا آموزش های علمی، آکادمیک یا هنری را طی کنید، با ما تماس بگیرید.

شما با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، می توانید به سادگی وارد بازار کار شوید.

ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آنها هستیم و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.

آدرس آکادمی آموزشی و ساعات کار:


آدرس آموزشگاه:

شهریار خیابان ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا طبقه اول


ساعت ثبت نام آموزشگاه :

همه روزه از ساعت 8:30 الی 13 و 14:30 الی 21


شماره تماس آکادمی آموزشی:
65221138 - 65266959 - 09122610233
ایمیل آکادمی آموزشی

info@pishro-computer.com

premium bootstrap themes

پروتنه تاسیس آموزشگاه پیشرو رایانه نماد اعتماد الکترونیکی Sample image

آکادمی آموزشی پیشرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

© مجتمع آموزشی پیشرو رایانه  1385 - 1402