آموزش تعمیر تلفن رومیزی و همراه- دوره آموزش تعمیر تلفن رومیزی و همراه + مدرک فنی - پیشرو رایانه
65221138 - 65266959 - 09122610233
شهریار خ ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا

صفحه اصلیدیپلم تعمیر تلفن همراه

دپارتمان دیپلم کاردانش


تعمیر تلفن همراه

تعمیر تلفن همراه

تعمیر تلفن رومیزی و همراه

زمینه: صنعت
معرفی رشته: امروزه یکی از فراگیرترین تجهیزات به کار گرفته شده در عصر اطلاعات و ارتباطات تلفن می‌باشد. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی فرا گرفتن مهارت‌های لازم در به کار گیری این وسیله کارآمد ضروری و اجتناب ناپذیر است و با توجه به نیاز عموم و مورد استفاده همگانی، ضرورت تعمیر و نگهداری و سرویس‌های خاص از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری برای این وسیله کار آمد، نیاز به تکنسین‌ها و افراد مهارت دیده می‌باشد و به طور یقین فارغ التحصیلان توانمند این رشته می‌توانند کسب و کار پر رونقی داشته باشند.
سطح آموزشی مهارت‌ها: هنرجویان در این رشته علاوه بر گذراندن دروس عمومی، پنج استاندارد مهارت شغلی را گذرانده و در انتهای هر استاندارد به توانایی‌های ذیل دست می یابند:
١ – استاندارد کاربر رایانه: هنرجو پس از گذراندن این استاندارد به توانایی کار با کامپیوتر و IT در مراکز و موسسات دست می یابد.
۲ – استاندارد طراح و تحلیل‌گر مدارات ديجيتال: هنرجو پس از آموزش این مهارت از عهده بررسی سیستم‌های عددی، کار با گیت‌های دیجیتالی و مدارات منطقی، مدارهای محاسباتی، مدارات مولتی پلکسر و دی مولتی پلکسر و کار با IC بر می‌آید.
٣ – استاندارد تعمیرکار تلفن رومیزی و ارتباطات: هنرجو پس از آموزش این مهارت از عهده مونتاژ مدارات الکتریکی و الکترونیکی، تجهیزات تلفن، منبع تغذیه، آمپلی فایر، تعمیر و تنظیم برنامه الکترونیکی، مکانیکی و برق تلفن رومیزی و ارتباطات داخلی بر می آید.
۴- استاندارد تعمیر کار تلفن همراه: هنرجو پس از گذراندن این استاندارد به توانایی کار با سخت افزار و نرم افزار تلفن همراه، شناخت عیوب تلفن همراه و رفع آن‌ها دست می‌یابد.
۵ – استاندارد تعمیرکار دستگاه‌های دورنگار و فاکس: هنرجو پس از آموزش این مهارت از عهده تشخیص و بررسی مکانیزم کار با دستگاه‌های دورنگار، نصب و راه اندازی، تست و تنظیم دستگاه‌های دورنگار، عیب‌یابی بردهای حافظه، کنترل و بررسی اصول کار سیستم چاپ لیزری بر می‌آید.
شرایط و نحوه ادامه تحصيل: هنرجویان بعد از فراغت از تحصیل می‌توانند در مقطع کاردانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی – دانشگاه ازاد اسلامی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای ادامه تحصیل دهند. همچنین با سه ساله شدن دوره دوم متوسطه در مقطع کارشناسی نیز در رشته‌های مرتبط با رشته تحصیلی خود ادامه تحصیل دهند.
آینده تحصیلی و شغلی: فارغ التحصیلان می‌توانند به عنوان تکنسین تلفن در مراکز دولتی و خصوصی همچون مخابرات، مراکز اپراتورهای تلفن همراه، مراکز تعمیر و نگهداری تلفن شرکت‌ها و موسسات مشغول به کار شوند. همچنین با خود اشتغالی و راه اندازی مراکز خدمات تلفن می‌توانند کسب و کار ایجاد نمایند.آکادمی آموزشی پیشرو با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

اعطای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای

درباره آکادمی آموزشی پیشرو

آکادمی آموزشی پیشرو از برترین آموزشگاه های تخصصی در رشته های تعمیرات موبایل، کامپیوتر پایه، برنامه نویسی، طراحی وب سایت، گرافیک، طراحی سه بعدی، عکاسی و هنرهای تجسمی، حسابداری، گردشگری، خدمات آموزشی و هوش مصنوعی، در غرب استان تهران شناخته شده است.که تاکنون این افتخار را داشته است که کارجویان و کارآموزان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید دوره های آموزشی حرفه ای، تخصصی و ویژه بازار کار در دنیای کسب و کار، یا آموزش های علمی، آکادمیک یا هنری را طی کنید، با ما تماس بگیرید.

شما با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، می توانید به سادگی وارد بازار کار شوید.

ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آنها هستیم و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.

آدرس آکادمی آموزشی و ساعات کار:


آدرس آموزشگاه:

شهریار خیابان ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا طبقه اول


ساعت ثبت نام آموزشگاه :

همه روزه از ساعت 8:30 الی 13 و 14:30 الی 21


شماره تماس آکادمی آموزشی:
65221138 - 65266959 - 09122610233
ایمیل آکادمی آموزشی

info@pishro-computer.com

premium bootstrap themes

پروتنه تاسیس آموزشگاه پیشرو رایانه نماد اعتماد الکترونیکی Sample image

آکادمی آموزشی پیشرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

© مجتمع آموزشی پیشرو رایانه  1385 - 1402