آموزش شبکه های عصبی- دوره آموزش شبکه های عصبی + مدرک فنی - پیشرو رایانه
65221138 - 65266959 - 09122610233
شهریار خ ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا

صفحه اصلیهوش مصنوعیشبکه های عصبی

دپارتمان هوش مصنوعی


شبکه های عصبی

شبکه های عصبی


شبکه های عصبی چیست؟

شبکه‌های عصبی که با نام‌های شبکه‌های عصبی مصنوعی (ANN) یا شبکه‌های عصبی شبیه‌سازی شده (SNN) نیز شناخته می‌شوند، زیرمجموعه‌ای از یادگیری ماشین هستند و در قلب الگوریتم‌های یادگیری عمیق قرار دارند. نام و ساختار آنها از مغز انسان الهام گرفته شده است و از روشی که نورون های بیولوژیکی به یکدیگر سیگنال می دهند، تقلید می کند.
 
شبکه‌های عصبی مصنوعی (ANN) از یک لایه گره تشکیل شده‌اند که شامل یک لایه ورودی، یک یا چند لایه پنهان و یک لایه خروجی است. هر گره یا نورون مصنوعی به دیگری متصل می شود و دارای وزن و آستانه مرتبط است. اگر خروجی هر گره فردی بالاتر از مقدار آستانه مشخص شده باشد، آن گره فعال می شود و داده ها را به لایه بعدی شبکه ارسال می کند. در غیر این صورت، هیچ داده ای به لایه بعدی شبکه منتقل نمی شود.
 Image result for شبکه عصبی پیشخور
نمودار بصری یک لایه ورودی، لایه های پنهان و یک لایه خروجی از یک شبکه عصبی پیشخور


شبکه های عصبی برای یادگیری و بهبود دقت خود در طول زمان به داده های آموزشی متکی هستند. با این حال، هنگامی که این الگوریتم‌های یادگیری برای دقت تنظیم شوند، ابزار قدرتمندی در علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی هستند که به ما امکان می‌دهند داده‌ها را با سرعت بالا طبقه‌بندی و خوشه‌بندی کنیم. وظایف تشخیص گفتار یا تشخیص تصویر در مقایسه با شناسایی دستی توسط متخصصان انسانی می تواند چند دقیقه در مقابل ساعت ها طول بکشد. یکی از شناخته شده ترین شبکه های عصبی، الگوریتم جستجوی گوگل است.

شبکه های عصبی برای یادگیری و بهبود دقت خود در طول زمان به داده های آموزشی متکی هستند. با این حال، هنگامی که این الگوریتم‌های یادگیری برای دقت تنظیم شوند، ابزار قدرتمندی در علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی هستند که به ما امکان می‌دهند داده‌ها را با سرعت بالا طبقه‌بندی و خوشه‌بندی کنیم. وظایف تشخیص گفتار یا تشخیص تصویر در مقایسه با شناسایی دستی توسط متخصصان انسانی می تواند چند دقیقه در مقابل ساعت ها طول بکشد. یکی از شناخته شده ترین شبکه های عصبی، الگوریتم جستجوی گوگل است.آکادمی آموزشی پیشرو با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

اعطای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای

درباره آکادمی آموزشی پیشرو

آکادمی آموزشی پیشرو از برترین آموزشگاه های تخصصی در رشته های تعمیرات موبایل، کامپیوتر پایه، برنامه نویسی، طراحی وب سایت، گرافیک، طراحی سه بعدی، عکاسی و هنرهای تجسمی، حسابداری، گردشگری، خدمات آموزشی و هوش مصنوعی، در غرب استان تهران شناخته شده است.که تاکنون این افتخار را داشته است که کارجویان و کارآموزان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید دوره های آموزشی حرفه ای، تخصصی و ویژه بازار کار در دنیای کسب و کار، یا آموزش های علمی، آکادمیک یا هنری را طی کنید، با ما تماس بگیرید.

شما با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، می توانید به سادگی وارد بازار کار شوید.

ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آنها هستیم و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان انجام خواهیم داد.

آدرس آکادمی آموزشی و ساعات کار:


آدرس آموزشگاه:

شهریار خیابان ولیعصر بعد از بانک کشاورزی انتهای بن بست گلپونه مجتمع تیبا طبقه اول


ساعت ثبت نام آموزشگاه :

همه روزه از ساعت 8:30 الی 13 و 14:30 الی 21


شماره تماس آکادمی آموزشی:
65221138 - 65266959 - 09122610233
ایمیل آکادمی آموزشی

info@pishro-computer.com

premium bootstrap themes

پروتنه تاسیس آموزشگاه پیشرو رایانه نماد اعتماد الکترونیکی Sample image

آکادمی آموزشی پیشرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

© مجتمع آموزشی پیشرو رایانه  1385 - 1402